Dziękujemy Izabeli Sałaciak oraz Antosi Szlagor za intensywną pracę rozwijania muzycznego talentu podczas uczęszczania na zajęcia nauki gry na skrzypcach, które prowadzi Pani Halina Czerwiec, instruktor ds. kultury. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, systematyczności i pasji, mogliśmy wspólnie przeżywać wiele pięknych, muzycznych chwil. Życzymy Wam dalszych sukcesów, nieustającej radości z muzykowania i inspiracji na kolejne lata.


