6. TURNIEJ SZACHOWY W DOLINIE KARPIA JUŻ ZA NAMI.

Cieszący się wielkim zainteresowaniem wśród pasjonatów królewskiej gry, turniej szachowy w Dolinie Karpia, odbył się w tym roku 21 kwietnia w Domu Kultury w Przeciszowie. Duża frekwencja w trzech rozgrywanych kategoriach wiekowych świadczy o tym, jak ważne są to rozgrywki. W walce o najwyższe trofea uczestniczyli zawodnicy w powiatu oświęcimskiego. Naszą gminę reprezentowali zawodnicy uczęszczający do sekcji szachowej „Szewczyk”, działającej przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie.

Organizator zapewnił wszystkim uczestnikom słodki poczęstunek, a na zwycięzców czekały piękne puchary i nagrody rzeczowe.

Sponsorzy turnieju: Bank Spółdzielczy w Zatorze, GOPS w Przeciszowie.

Organizator pragnie podziękować sędziemu głównemu – Martinowi Surmanowi oraz Tomaszowi Kantyce za sprawne przeprowadzenie wydarzenia.

Patronat Honorowy nad turniejem objął – TOMASZ KOSOWSKI Wójt Gminy Przeciszów

Wyniki turnieju dostępne są na stronie: www.chessarbiter.com