MOONRISE ZACZAROWAŁ DOM KULTURY W PRZECISZOWIE!

9 grudnia br. zespół Moonrise zabrał widzów zgromadzonych w przeciszowskim Domu Kultury w niezwykłą, muzyczną podróż. Pomysłodawca projektu – Kamil Konieczniak (klawisze, gitara elektryczna), Marcin Staszek (wokal), Marcin Kruczek (gitara elektryczna, gitara akustyczna), Grzegorz Bauer (perkusja), w blisko dwugodzinnym koncercie pokazali niesamowity kunszt artystyczny. Właściwie każdy utwór był nagradzany oklaskami, a zespół zaprezentował twórczość z wszystkich czterech płyt. Hipnotyzujący głos wokalisty oraz jego niezwykła ekspresja sceniczna, a także świetny kontakt z publicznością sprawiły, iż widzowie słuchali każdego z utworów z zapartym tchem. Emocje temu towarzyszące widoczne były w reakcjach zgromadzonych na sali. Nie sposób nie docenić warsztatu, który zaprezentowali pozostali muzycy. Długie i rozbudowane partie gitar, klawiszy oraz perkusji wzbudzały salwy oklasków.

Zmysły widzów pobudzały ponadto niezwykłe efekty świetlne, a także lasery, które przez cały czas trwania koncertu tworzyły spójną całość z muzyką. Koncert tak bardzo spodobał się publiczności, że zespół zachęcony owacjami na stojąco, zagrał dodatkowe dwa utwory na bis. Po koncercie zgromadzeni mieli okazję spotkać się z członkami zespołu, porozmawiać z nimi oraz zdobyć autografy.

Cały koncert został zarejestrowany i już wkrótce zostanie opublikowany na kanale YouTube GBP w Przeciszowie!

Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie pragnie złożyć podziękowania sponsorom, którzy wsparli to wydarzenie: Bank Spółdzielczy w Zatorze, RBS Robotics, Kruszywo S.A., Profil-Plast, Lucyna Szklarska, Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu, ProEvents, Grafikon, Rockarea.pl, MajMusic.pl, ArtRock.pl.

Patronat Honorowy objął Starosta Oświęcimski – Andrzej Skrzypiński.