KRYSTYNA GIŻOWSKA NA SCENIE W DOMU KULTURY W PRZECISZOWIE!!!

10 marca 2023 roku o godzinie 19.00, na sali widowiskowej w Domu Kultury w Przeciszowie wystąpi pełna pasji oraz wdzięku Krystyna Giżowska wraz z zespołem! Przeboje: Przeżyłam z Tobą tyle lat, Nie było Ciebie tyle lat, czy Złote obrączki, w latach 80 – tych ubiegłego wieku nucili niemal wszyscy! Laureatka polskich i zagranicznych festiwali.

Bilety na koncert w cenie 80 zł do nabycia osobiście w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie lub rezerwacja* pod numerem telefonu 338413-270 wew. 21 oraz e-mail: biblioteka@gbprzeciszow.pl.

• – Odbiór biletów zarezerwowanych wyłącznie po okazaniu dowodu wpłaty! Opłaty za zarezerwowane bilety należy dokonać do 7 dni od dnia rezerwacji! Płatność w kasie GBP lub na przelewem na konto: BS Zator 05 8136 0000 0021 0786 2000 0010 – w tytule przelewu wpisując: „koncert Krystyna Giżowska” oraz podając imię i nazwisko oraz ilość zakupionych biletów).

Sprzedaż biletów rozpocznie się 5.01.2023 roku.

Bilet na koncert Krystyny Giżowskiej mogą być cudownym prezentem m.in. na Dzień Kobiet:). Gorąco zachęcamy do wspólnie spędzonego czasu z muzyką lat 80-tych!