ANIELI W NIEBIE ŚPIEWAJĄ – WRĘCZONO NAGRODY!

W dniu 20.12.2022 roku w Domu Kultury w Przeciszowie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród uczestnikom 10. Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych „Anieli w niebie śpiewają”. W tegorocznej edycji konkursu zaprezentowano aż 55 pięknych szopek bożonarodzeniowych, które przybliżyły nas do Świąt Bożonarodzeniowych. Ten cykliczny konkurs co roku przyciąga dzieci i młodzież z terenu gmin Doliny Karpia oraz gminy Oświęcim. Wśród zwycięzców znaleźli się:

Przedszkole: I miejsce – Aniela Tatara, II miejsce – Nikodem Apryas, III miejsce – Medyńska Nina

Klasy 1-3: I miejsce – Zuzanna Miśkiewicz, II miejsce – Filip Wojciechowski, III miejsce – Rita Drożdż

Klasy 4-6: I miejsce – Piotr Blacha, II miejsce – Julia Kozłowska, III miejsce – Lena Godek

Klasy 7-8: I miejsce – Jakub Makoś, II miejsce – Bartosz Całus, III miejsce – Jan Krystian

Nagrodę Wójta Gminy Przeciszów otrzymali: Patryk Stawiarski oraz Paweł Blacha.

Bardzo prosimy wszystkich uczestników, którzy nie mogli być na podsumowaniu konkursu, o przybycie do biblioteki, po odbiór nagród, w godzinach jej otwarcia.

Podczas spotkania mogliśmy usłyszeć kolędy w wykonaniu Dzięcięco-Młodzieżowego Zespołu Pieśni i Tańca „PrzeCisza”.