SPOTKANIE AUTORSKIE Z JÓZEFEM JAGŁĄ W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W PRZECISZOWIE.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z JÓZEFEM JAGŁĄ W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W PRZECISZOWIE.

W dniu 5.11.2022 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie odbyło się spotkanie autorskie z Józefem Jagłą – pisarzem, który tworząc tytułowego bohatera opowieści przemierza gminy Doliny Karpia. Trzecia część serii dotyczy Gminy Przeciszów i dlatego też zaprosiliśmy Pana Józefa na spotkanie z czytelnikami do naszej biblioteki.

„Opowieść o Dolinie Karpia Franciszka” to tytuł serii, która jest swoistym przewodnikiem po najbardziej charakterystycznych miejscach opisywanych Gmin. W opowiadaniu pisanym wierszem nie brakuje także ludzi, których działalność ma wpływ na ich funkcjonowanie. Autor skupia się na miejscach związanych z wypoczynkiem, tradycją, historią oraz otaczającą nas przyrodą.

Podczas spotkania autor książki opowiedział o początkach swojego pisarstwa, zdradził skąd wziął się pomysł na serię „Karpia Franciszka” oraz odpowiadał na pytania czytelników. Nie zabrakło również czasu na autografy oraz wspólne zdjęcia, a także rozmowy przy kawie z zaproszonym gościem. Jeśli chcecie Państwo poznać historię Przeciszowa oczami autora i jego bohatera, zachęcamy do nabycia książki.

Skip to content