ROWEROWY RAJD NIEPODLEGŁOŚCI W PRZECISZOWIE – 11.11.2022

Towarzystwo Turystyki Rowerowej Cyklista w Przeciszowie zaprasza na Rowerowy Rajd Niepodległości, który odbędzie się w dniu 11.11.2022 roku o godzinie 14.00 (start przy Ośrodku Zdrowia w Przeciszowie). Zakończenie ok. 15.30 (Dom Kultury w Przeciszowie)

Przebieg trasy – Dom Kultury Przeciszów, Kościół Parafialny w Przeciszowie (zapalenie zniczy przy tablicy upamiętniającej ofiary II wojny światowej), Piotrowice – Pomnik upamiętniający ofiary I i II wojny światowej – przejazd  do Zatora Rynek, powrót Dom Kultury Przeciszów ok. 15.30.

Godz. 15.30 – spotkanie z okazji Święta Niepodległości w Domu Kultury w Przeciszowie (posiłek, kawa herbata, karaoke piosenek patriotycznych). Można zapisać się na to spotkanie, bez konieczności udziału w rajdzie.