WYJAZD DO KINA CZYLI FERIE Z BIBLIOTEKĄ!

Doskonały humor towarzyszył dzisiaj dzieciom od samego rana, gdyż miło spędziły czas w kinie „Iluzja” w Chełmku. Podczas tego wyjazdu obejrzały film „W 80 dni dookoła świata”. To pełna przygód, animowana bajka, która sprawiła młodym widzom dużo radości. Po zakończonym seansie w galerii Epicentrum obejrzały wystawę pod nazwą VII Międzyanarodowe Biennale Plakatu Społeczno-Politycznego. Choć temat poważny dzieci z wielkim zainteresowaniem podziwały zaprezentowane plakaty. Na zakończenie wiele emocji wzbudziła wystawa starego sprzętu. Przez całą drogę powrotną trwały rozmowy na temat obejrzanej bajki. Na zakończenie wyjazdu wszyscy razem zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Jednym słowem było super!