20. OGÓLNOPOLSKI KONKURS MODELI KARTONOWYCH W PRZECISZOWIE – 17.19.09.2021

Gmina Przeciszów, Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie oraz Klub Modelarski „Orzeł” są organizatorami największego wydarzenia modelarskiego w Polsce, które w tym roku odbędzie się w dniach 17-19.09.2021 roku w Domu Kultury w Przeciszowie. To modelarskie święto jest uhonorowaniem pracy modelarzy, którzy wykonując najbardziej skomplikowane bryły, prezentują swoje małe dzieła w Domu Kultury w Przeciszowie. Już dzisiaj wiemy, że oprócz modelarzy z Polski, do Przeciszowa zawitają modelarze z Ukrainy, Białorusi, Rosji. Mieszkańców Gminy Przeciszów zapraszamy serdecznie do zwiedzania wystawy pokonkursowej, która obędzie się w niedzielę 19 września w godzinach 8.00 – 13.30.

Z uwagi na obowiązujące obostrzenia związane z Covid-19, wejście na salę widowiskową wyłącznie z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego. Informacje dla zwiedzających dostępne w hallu głównym Domu Kultury oraz na drzwiach wejściowych do budynku.