IMAGINACJE – WERNISAŻ WYSTAWY ROMANA STOPY W GALERII „NA SKRZYDŁACH” – 3.09.2021 ROKU

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić mieszkańców Gminy Przeciszów do udziału w wernisażu Romana Stopy, która odbędzie się w dniu 3.09.2021 roku o godzinie 18.00 w Galerii „Na Skrzydłach” w Domu Kultury w Przeciszowie.

Roman Stopa jest fotografem amatorem, który swoją pasję uprawia od dekady. Wykonuje głównie zdjęcia czarno-białe. TO cierpliwy obserwator życia. Człowiek mający duży dystans do siebie i otoczenia, który określa się jako rejestrator obrazów. Nie lubi wykonywać fotografii, które można zawrzeć w jakimkolwiek szablonie. Zawsze ma swoje ścieżki, którymi podąża.

Wystawę można zwiedzać do 22.10.2021 roku.

Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest Bank Spółdzielczy w Zatorze.