WAKACYJNE WARSZTATY MALARSKIE DLA DZIECI.

LISTA ZAMKNIĘTA! Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie jest organizatorem kolejnych warsztatów malarskich dla dzieci i młodzieży. Po bardzo ciepłym przyjęciu przez dzieci i młodzież poprzednich warsztatów, pragniemy dać możliwość rozwijania własnych uzdolnień kolejnym osobom. Zachęcamy do zapisów, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń na podstawie prawidłowo wypełnionego zgłoszenia, które można dostarczyć osobiście lub wysłac na adres biblioteka@gbprzeciszow.pl . Zajęcia przeprowadzi Anastazja Fietisowa z Białorusi. To nie lada gratka dla młodych artystów. Termin pierwszego spotkania – 19.07.2021 roku, o godzinie 10.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie. Serdecznie zapraszamy.