„CZARNOBYL. STREFA WYKLUCZENIA” – spotkanie autorskie z Borysem Tynką w Domu Kultury w Przeciszowie.

W dniu 31.05.2021 roku odbyło się spotkanie z Borysem Tynką – autorem książek i przewodników związanych z tematyką Ukrainy. Blisko dwugodzinne spotkanie przybliżyło naszym gościom wiele ciekawych informacji związanych z Czarnobylem, gdzie 26 kwietnia 1986 roku doszło do ogromnej awarii w elektrowni atomowej. Spotkanie z naszym gościem i sposób opowiadania, był tak interesujący, iż można było odnieść wrażenie, że znajdujemy się na terenie strefy wykluczenia. Podczas spotkania autor przestawił wiele interesujących zdjęć oraz zaprezentował kilkuminutowy film.

Partnerem przedsięwzięcia jest Bank Spółdzielczy w Zatorze.