„CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM” W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W PRZECISZOWIE.

W dniu 21 maja br. zorganizowane zostało w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie czytanie, w ramach projektu „Cała Polska Czyta Dzieciom”. W tym dniu Wójt Gminy Przeciszów – Tomasz Kosowski czytał bajkę Grażyny Bąkiewicz pn. „O Króliczku Wędrowniczku”. Z uwagi na utrzymujące się obostrzenia związane z covid-19, nie mogliśmy spotkać się w bibliotece z dziećmi przedszkolnymi z tereny naszej gminy i dlatego nagraliśmy dla Was film!

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż każdy maluch odbierze w swoim przedszkolu książeczkę, które w ramach projektu „Cała Polska Czyta Dzieciom” zostały zakupione dla Was.

Bardzo serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Przeciszów Tomaszowi Kosowskiemu za udział w projekcie.

Sponsor strategiczny – Bank Spółdzielczy w Zatorze.