SPOTKANIE AUTORSKIE Z BORYSEM TYNKĄ.

W dniu 11.04.2024 roku w sali sesyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej w Przeciszowie odbyło się spotkanie autorskie z Borysem Tynką. Ten niesłychanie wrażliwy i zakochany w Ukrainie przewodnik, zaprezentował mieszkańcom kolejne miasto – tym razem stolicę Ukrainy – Kijów.

Przechadzając się w wirtualnym spacerze po ulicach i dzielnicach tego pięknego miasta, widzowie mieli okazję usłyszeć historie, których nie przeczytają w niejednym przewodniku. Te miejsca – za każdym razem – na nowo odnajdowane przez Borysa Tynkę, dostarczały wiele emocji. Podczas spotkania każdy z uczestników mógł zaopatrzyć się w najnowsze książki pisarza. Dodamy tylko, że wszystkie te publikacje będą już wkrótce dostępne na regałach naszej biblioteki oraz biblioteki w Piotrowicach.

To nie ostatnie spotkanie z autorem – już na jesień zapraszamy do kolejnego – tym razem spaceru po Odessie (ale nie tej zniszczonej wojną…)