SIENA ROOT ZDOBYŁA PUBLICZNOŚĆ W PRZECISZOWIE!

SIENA ROOT ZDOBYŁA PUBLICZNOŚĆ W PRZECISZOWIE!

Zjawiskowy, elektryzujący, zmysłowy. Tak kilkoma słowami można podsumować niedzielny koncert szwedzkiej Siena Root, który odbył się w Domu Kultury w Przeciszowie 10.03.2024 roku. Chyba nikt, kto postanowił uczestniczyć w tej muzycznej uczcie, nie był zawiedziony. Charyzmatyczna wokalistka Zubaida Solid porywała publiczność swoim hipnotyzującym głosem. Wraz z nią na scenie wystąpili: Sam Riffer (bas), Love Forsberg (perkusja), Johan Borgström (gitara). Sala wypełniona prawie po brzegi i wprawiona w ruch rytmem dźwięków – drżała. Bo jakże inaczej można oddać klimat panujący na sali? Blisko półtorej godzinny koncert, nagradzany przez publiczność oklaskami, świadczył o wspaniałej atmosferze. Dowodem tego był kilkukrotny bis! Wśród zaprezentowanych utworów można było usłyszeć „Wishing for More”, „Dusty Roads”, czy ” Summer is Old”.

Zasięg zorganizowanego koncertu był słyszany tak daleko, że udział w nim wzięli fani m.in. z małopolski, śląska, a także z Lublina, Poznania, Radomska, Berlina! Dziękujemy!

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Oświęcimski – Andrzej Skrzypiński.

Sponsorami wydarzenia byli: ProEvents, Lucyna Szklarska, RBS Robotics, Profil Plast, Kruszywo S.A.

Sponsor strategiczny – Bank Spółdzielczy w Zatorze.

Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Przeciszowie pragnie podziękować pracownikom biblioteki oraz pracownikom Urzędu Gminy w Przeciszowie za zaangażowanie w przygotowanie tego wydarzenia.

Dziękujemy Tomaszowi Andree.

Foto: Michał Majewski, Jakub „Bizon” Michalski, Łukasz Fuczek, Edyta Krzyścin

Skip to content