ELENI DWUKROTNIE ZACZAROWAŁA PRZECISZÓW!

ELENI DWUKROTNIE ZACZAROWAŁA PRZECISZÓW!

9 marca br. na sali widowiskowej Domu Kultury w Przeciszowie odbyły się dwa koncerty Eleni z zespołem. To niewiarygodnie duże zainteresowanie wydarzeniem spowodowało, że sala była zapełniona do ostatniego krzesła. Emocje, jakie można było zauważyć podczas śpiewanych utworów, potwierdzają klasę artystki. Każdy z nich nagradzany był gromkimi brawami, a w czasie ich wykonywania publiczność śpiewała wraz z piosenkarką, kołysząc się w rytm muzyki. Wśród przebojów można było usłyszeć m.in. utwory: „Miłość jak wino”, „Po słonecznej stronie życia”, „Muzyka Twoje imię ma”, „Dla Ciebie jestem ja”. Artystka zaśpiewała także kilka utworów w rodzimym języku – po grecku. Koncert ten był okazją do świętowania Dnia Kobiet. Z tej właśnie okazji Wójt Gminy Przeciszów Tomasz Kosowski wręczył artystce kwiaty i złożył życzenia wszystkim kobietom obecnym na sali. Emocje były tak duże, iż publiczność nie chciała wypuścić artystów i zespół wykonał bisy. Ostatni z zaśpiewanych utworów widownia wykonała na stojąco, a gromkimi brawami pożegnano gwiazdę. Po koncercie Eleni znalazła dużo czasu dla swoich fanów, którzy się z nią fotografowali oraz otrzymywali autografy na pamiątkę.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Przeciszów – Tomasz Kosowski.

Organizator dziękuje z całego serca Bankowi Spółdzielczemu w Zatorze, który był sponsorem strategicznym wydarzenia.

Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Przeciszowie dziękuje pracownikom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie koncertu.

Osobne podziękowania kierujemy do OSP w Przeciszowie oraz KP w Zatorze za pomoc w zabezpieczeniu logistycznym i kierowanie ruchem przy Domu Kultury. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do Doroty i Kazimierza Całusów za pomoc przy realizacji wydarzenia.

Skip to content