PRZESTRZEŃ MYŚLI. WERNISAŻ GRZEGORZA L. PIOTROWSKIEGO W GALERII „NA SKRZYDŁACH” – 22.02.2024

Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do zwiedzania wystawy prac artystycznych Grzegorza L. Piotrowskiego pt. „Przestrzeń myśli”. Wystawa czynna od 22.02 – 5.04.2024.

Grzegorz L. Piotrowski ur. w 1976r. Jest absolwentem ASP w Poznaniu. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni prof. Piotra C. Kowalskiego w 2004 r. Trzykrotny stypendysta Prezydenta Miasta Gorzowa w latach 2000, 2001 i 2002. Członek ZPAP. Finalista III i IV Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Uczestnik wielu plenerów malarskich oraz wielu innych przedsięwzięć artystycznych. Prowadzi warsztaty artystyczne. Zajmuje się książką art., akcjami plenerowymi i ceramiką.

Sponsorem strategicznym wydarzenia jest Bank Spółdzielczy w Zatorze.