FANTASTYCZNY KONCERT LIZARD I TIM ORDERS W DOMU KULTURY W PRZECISZOWIE.

Niedzielny wieczór – 18 lutego – przejdzie do historii za sprawą wspaniałych koncertów, które na deskach przeciszowskiego Domu Kultury zaprezentowały zespoły TIM ORDERS (Krzysztof Borek – wokal i gitara akustyczna, Maciej Terlecki – perkusja, syntezatory, sample, Dawid Kot – gitara elektryczna, mandolina, cymbałki, Wojtek Kościelny – gitara elektryczna oraz Wojtek Gnus – bas oraz gwiazda wieczoru – LIZARD (Damian Bydliński – śpiew, gitara, Janusz Tanistra – gitara basowa, Mariusz Szulakowski – perkusja, Daniel Kurtyka – gitara, Paweł Fabrowicz – instrumenty klawiszowe). Sala wypełniona prawie po brzegi dostarczyła słuchaczom niezwykłych wrażeń. Tim Orders w melancholijnych brzmieniach, z pięknym wokalem Krzysztofa Borka, zdawał się wprowadzić pewien spokój. Za to koncert bielskiego zespołu Lizard zahipnotyzował słuchaczy do ostatnich dźwięków! Wokal Damiana Bydlińskiego tylko potwierdza jego kunszt, a ekspresja z jaką porywał widzów kończyło się brawami i owacjami. Niesłychanie skomplikowane solówki gitarowe, czy klawiszowe były istnym doznaniem. Ponadto niemałym zaskoczeniem był gościnny występ Macieja Mellera – gitarzysty Riverside w jednym z utworów zespołu Tim Orders! Jesteśmy pewni, że koncerty obu zespołów pozostaną w pamięci słuchaczy na długo!

Organizator pragnie serdecznie podziękować partnerom przedsięwzięcia: Bank Spółdzielczy w Zatorze, RBS Robotics w Oświęcimiu, Amax w Oświęcimiu, Kruszywo S.A. w Krakowie, PWiK w Oświęcimiu, CBMZ w Oświęcimiu, Płoszczyca w Zatorze, Profil-Plast w Przeciszowie, Grafikon w Jaroszowicach, Krywalt-Plast. Wsparcie medialne udzielili: Rockarea, Artrock.pl, MLWZ.pl, MajMusic.

Podziękowania dla FarnaRecords z Inowrocławia!

Patronat Honorowy – Andrzej Skrzypiński – Starosta Oświęcimski.