MOORE PLAYS MOORE WYSTĄPI W DOMU KULTURY W PRZECISZOWIE 1.12.2024

MOORE PLAYS MOORE WYSTĄPI W DOMU KULTURY W PRZECISZOWIE 1.12.2024

Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w koncercie zespołu MOORE PLAYS MOORE, który odbędzie się w Domu Kultury w Przeciszowie 1.12.2024 roku o godzinie 19.00.

Zespół działa od 2019 roku. Trzy trasy koncertowe w latach 2019 – 2021 okazały się wielkim sukcesem i spowodowały duże zainteresowanie ponownymi koncertami projektu. Projekt stworzony został, aby kultywować utwory i twórczość legendarnego Gary Moore’a. Jako gość specjalny wystąpi syn słynnego gitarzysty – Jack Moore.

BILETY! BILETY BILETY! – w cenie – 70 zł (dostępne od 1.03.2024)

 • dostępne u Organizatora (Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie, 32-641 Przeciszów, ul. Długa 6), rezerwacja* – tel. 33 8413-270 wew.21 lub e-mail: biblioteka@gbprzeciszow.pl.!!!

* Odbiór biletów zarezerwowanych wyłącznie po okazaniu dowodu wpłaty! Opłaty za zarezerwowane bilety należy dokonać do 3 dni od dnia rezerwacji! Płatność w kasie GBP lub na przelewem na konto: BS Zator 05 8136 0000 0021 0786 2000 0010 – w tytule przelewu wpisując: „koncert MOORE PLAYS MOORE” oraz podając imię i nazwisko oraz ilość zakupionych biletów).

 • Jack Moore jest młodym niebywale utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec, Garry Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack More grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne.
 • Łukasz Gorczyca, basista, kompozytor, znany jest ze współpracy z najwybitniejszymi i najbardziej charyzmatycznymi muzykami polskimi i zagranicznymi. Koncertował i nagrywał w większości krajów Europy, USA i Azji z takimi artystami, jak Wheatbread
  Johnson, Griff Hamlin, Patsy Gamble, Barry Richman, Alvon Johnson, Keith Thompson, Rob Tognoni, Risto Toppola, Terry Man, Chuck Frazier, Kellie Rucker, Billy Hamilton, Chaz de Paolo, Alex Rossi, Grainne Duffy, Ian Sands Blues Band, Krissy Matthews, Dave Ellis Blues Band, Andy Egert, Janet Robin, Wojciech Korda, Iwona Węgrowska, Lora Szafran, Patrycja Kosiarkiewicz, Jacek Kawalec, Maciej Maleńczuk, Leon Hendrix, Noel Coutts i innymi.
  Obok Moore′a i Gorczycy pojawią się również Tomek Dominik, jeden z najbardziej wziętych perkusistów sesyjnych, grywający z Chazem de Paolo, Leonem Hendrixem, Renatą Przemyk, Homo Twistem, Pudelsami i Tiltem. Bardzo często można oglądać go w składzie Gorczycy.
  Gitarę solową w tym projekcie będzie reprezentował Bogdan Topolski, pochodzący z Suwałk muzyk, kompozytor, producent…
  Wokalnie, z utworami legendy brytyjskiej muzyki Gary′ego Moore′a, zmierzy się Szymon Pejski, pochodzący z Płocka wokalista i multiinstrumentalista, który solidne muzyczne szlify zdobywał między innymi na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni.
  • Jack Moore – gitary
  • Szymon Pejski – wokal
  • Bogdan Topolski – gitary
  • Łukasz Gorczyca – bas
  • Tomek Dominik – perkusja

Skip to content