32. FINAŁ WOŚP W GMINIE PRZECISZÓW

32. FINAŁ WOŚP W GMINIE PRZECISZÓW

Po raz 19-ty Gmina Przeciszów zagra z największą orkiestrą świata! W tym roku cel Finału brzmi „Płuca po pandemii. Gramy dla małych i dużych”. Hasłem Finału jest „Tu wszystko jest OK!”
Od rana na terenie gminy można będzie spotkać wolontariuszy, a w Domu Kultury w Przeciszowie od godz. 15.30 odbędą się występy artystyczne oraz zabawa „Kto da więcej”. Na zakończenie imprezy wspólnie odpalimy „zimne” światełko do nieba!
Na scenie będzie można zobaczyć harcerzy z DH „Wagabunda”, zespół cheerleaders „Shake” z MDK i SP nr 2 w Oświęcimiu, Dziecięco – Młodzieżowy Zespół Pieśni i Tańca „Przecisza”, Zespół Ostrożnie, pokaz ze szkoły tańca Magic Dance oraz grupę taneczną z LKS Piotrowice. Będą także atrakcje dla dzieci balonowe zoo, malowanie twarzy. Ponadto w tym dniu będą z nami strażacy z OSP w Piotrowicach, u których można będzie zobaczyć wóz strażacki, porozmawiać o pracy strażaka oraz poczuć się jak strażak! W godz. 15.30 do 17.00 na stoisku policji będzie podobna możliwość. Podczas indywidualnych warsztatów malarskich z panią Anną Szmit – Mamica będzie można stworzyć własnoręczne dzieło. Będzie także coś dla ciała, gdyż na słodkim stoisku będzie się można poczęstować domowym ciastem.
Zapraszamy serdecznie! Im nas więcej tym głośniej zagramy!