32. FINAŁ WOŚP W GMINIE PRZECISZÓW

32. FINAŁ WOŚP W GMINIE PRZECISZÓW

Po raz 19-ty Gmina Przeciszów zagra z największą orkiestrą świata! W tym roku cel Finału brzmi „Płuca po pandemii. Gramy dla małych i dużych”. Hasłem Finału jest „Tu wszystko jest OK!”
Od rana na terenie gminy można będzie spotkać wolontariuszy, a w Domu Kultury w Przeciszowie od godz. 15.30 odbędą się występy artystyczne oraz zabawa „Kto da więcej”. Na zakończenie imprezy wspólnie odpalimy „zimne” światełko do nieba!
Na scenie będzie można zobaczyć harcerzy z DH „Wagabunda”, zespół cheerleaders „Shake” z MDK i SP nr 2 w Oświęcimiu, Dziecięco – Młodzieżowy Zespół Pieśni i Tańca „Przecisza”, Zespół Ostrożnie, pokaz ze szkoły tańca Magic Dance oraz grupę taneczną z LKS Piotrowice. Będą także atrakcje dla dzieci balonowe zoo, malowanie twarzy. Ponadto w tym dniu będą z nami strażacy z OSP w Piotrowicach, u których można będzie zobaczyć wóz strażacki, porozmawiać o pracy strażaka oraz poczuć się jak strażak! W godz. 15.30 do 17.00 na stoisku policji będzie podobna możliwość. Podczas indywidualnych warsztatów malarskich z panią Anną Szmit – Mamica będzie można stworzyć własnoręczne dzieło. Będzie także coś dla ciała, gdyż na słodkim stoisku będzie się można poczęstować domowym ciastem.
Zapraszamy serdecznie! Im nas więcej tym głośniej zagramy!

Skip to content