DWA KONCERTY ELENI W DOMU KULTURY W PRZECISZOWIE!

DWA KONCERTY ELENI W DOMU KULTURY W PRZECISZOWIE!

UWAGA! W związku z wyprzedaniem wszystkich biletów na koncert Eleni z zespołem w dniu 9.03.2024 roku o godz. 19.00 w Domu Kultury w Przeciszowie, uprzejmie informujemy, iż ruszyła sprzedaż biletów na dodatkowy koncert artystki, który odbędzie się 9.03.2024 roku o godzinie 17.00. Osoby zainteresowane, proszone są o kontakt telefoniczny z organizatorem (33 8413-270 wew.21 lub e-mail: biblioteka@gbprzeciszow.pl) w celu zakupu biletów.

Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie zaprasza Państwa na wyjątkowy koncert w wykonaniu Eleni wraz z zespołem. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje, takie jak: Miłość jak wino, Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca, czy Tylko w Twoich dłoniach. Wraz z piosenkarką na scenie wystąpią: Kostas Dzokas, Aleksander Białous.

Koncert Eleni z zespołem odbędzie się w Domu Kultury w Przeciszowie, ul. Długa 6 w dniu 9 marca 2024 roku o godzinie 17.00 oraz o godzinie 19.00.

BILETY! BILETY BILETY! – w cenie – 120 zł dostępne u Organizatora (Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie, 32-641 Przeciszów, ul. Długa 6), rezerwacja* – tel. 33 8413-270 wew.21 lub e-mail: biblioteka@gbprzeciszow.pl!!!

* Odbiór biletów zarezerwowanych wyłącznie po okazaniu dowodu wpłaty! Opłaty za zarezerwowane bilety należy dokonać do 3 dni od dnia rezerwacji! Płatność w kasie GBP lub na przelewem na konto: BS Zator 05 8136 0000 0021 0786 2000 0010 – w tytule przelewu wpisując: „koncert Eleni” oraz podając imię i nazwisko oraz ilość zakupionych biletów).

Eleni to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Urodziła się w 1956 roku w Bielawie na Dolnym Śląsku. Z muzyka zetknęła się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Już w szkole średniej uczestniczyła aktywnie w życiu kulturalnym jako solistka zespołu „Ballada”. Po egzaminie maturalnym w 1975 roku została zaangażowana do profesjonalnego zespołu Prometheus działającego przy Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART w Sopocie. Jako solistka równolegle z występami na estradzie dokonywała nagrań radiowych i brała udział w licznych programach telewizyjnych. Pierwszą płytę długogrającą „Po słonecznej stronie życia” nagrała z zespołem Prometheus w 1977 roku. W 1980 roku nagrała swoją pierwszą solową płytę „Ty jak niebo, ja – jak obłok”, która okazała się wielkim sukcesem i w 1982 roku doczekała się swojej anglojęzycznej wersji pt. „Lovers”. Nagrała ponad 20 płyt w milionowych nakładach, zdobywając aż osiem „Złotych Płyt” oraz dwie „Platynowe Płyty” Wielokrotnie występowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, brała udział w Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze oraz w Good News Festival w Częstochowie. Oprócz występów na większych krajowych scenach, koncertowała w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii. W swoim repertuarze posiada piosenki takich kompozytorów jak Kostas Dzokas, Aleksander Białous, Andrzej Ellmann, Krzesimir Dębski, Jarosław Kukulski, Piotr Kałużny, Jerzy Milian i Waldemar Parzyński, do których teksty napisali znakomici literaci Lech Konopiński, Nikos Chadzinikolau, Jacek Bukowski, Andrzej Kuryło, Janusz Kondratowicz, Magda Wojtaszewska, czy Andrzej Sikorowski.

Sponsorem wydarzenia jest Bank Spółdzielczy w Zatorze oraz Willa Boconek.

Skip to content