NOMADYZM MÓJ – WERNISAŻ LEONARDA FRANCISZKA BERENDTA W GALERII „NA SKRZYDŁACH”

W dniu 9.11.2023 roku w Galerii „Na Skrzydłach” odbył się wernisaż prac inowrocławskiego artysty Leonarda Franciszka Berendta! Wystawa o nazwie „Nomadyzm mój”, sugeruje widzowi, iż rezultatem wyobraźni artysty jest ciągła podróż, niejako koczowniczy tryb życia i jednoczesnego poznawania świata. To co ukryte – Leonard Franciszek Berendt – potrafi z niebywałą łatwością zaprezentować światu w magicznej fali kolorów. Autor przywołuje podczas wernisażu wspomnienia z podróży po świecie. To właśnie ten „kolorowy” świat stał się inspiracją dla artysty i niejako zdumieniem, że w innych kulturach można być naturalnie szczęśliwym. Bo jakże to proste! Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy, która potrwa do końca stycznia 2024 roku.

Organizator pragnie podziękować: Bankowi Spółdzielczemu w Zatorze, Monice Polak-Pomietlak (TanieSpanie.pl) za wsparcie naszego wydarzenia.