„MAŁA KSIĄŻKA-WIELKI CZŁOWIEK” KOLEJNA EDYCJA

Kolejny już raz nasza Biblioteka bierze udział w akcji „Mała Ksiązka Wielki Człowiek”. Wyprawki czytelnicze już czekają na was w Przeciszowie jak i w Piotrowicach. Wiele dzieci już przystapiło do tego wspierającej czytanie programu. To naprawde nic trudnego. Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat by przyszły do biblioteki, przy zapisie do niej lub wtedy gdy mają już kartę czytelnika otrzymają wyprawkę, w postaci książki dla siebie oraz rodzica, a także kartę na którą przy każdej wizycie w bibliotece i wypożyczeniu książki naklejają naklejkę, po uzbieraniu 10 naklejek na imiennej karcie, otrzymują dyplom.

Kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.