TARGI TURYSTYCZNE W ZATORZE

W dniu 18.06 odbyły się po raz kolejny Targi Turystyczne Doliny Karpia. Już XII raz na terenie każdej gminy z Doliny Karpia oraz na płycie Zatorskiego rynku można było spotkać wystawców Marki Lokalnej Dolina Karpia. W części artystycznej naszą gminę reprezentowały solistki: Elena Mamcarczyk, Karolina Kasperek oraz Wiktoria Buczek. Stoisko gastronomiczne reprezentowało Koło Gospodyń z Przeciszowa, serwując pyszny żurek, na stawach Przyrębskich można było skorzystać z edukacji ornitologów, a okolice pozwiedzać z cyklistami z Przeciszowa podczas rajdu rowerowego, w Domu Kultury w Przeciszowie można było podziwiać modele kartonowe Klubu Modelarskiego Orzeł. Wielkie podziękowania należą się naszej utalentowanej młodzieży, paniom z Koła Gospodyń oraz Cyklistom.