SPORTOWCY W GMINIE PRZECISZÓW DOCENIENI!

W dniu 28.04.2023 roku w Domu Kultury w Przeciszowie odbyło się podsumowanie Plebiscytu na Sportowca Roku 2022 w Gminie Przeciszów. W tegorocznej edycji nagrodzeni zostali: Antoni Trębacz (karate), Maria Górecka (piłka nożna), Maja Domasik (piłka nożna), Seweryn Matla (piłka nożna), Hubert Rapka (szachy, karate), Łucja Noworyta (tenis stołowy) oraz Sylwia Piotrkowska (tenis stołowy). Nagrodę specjalną za rozwój sportu z rąk Wójta Gminy Przeciszów Tomasza Kosowskiego otrzymał LKS Przeciszovia, a nagrodę odebrał Michał Kozłowski.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom wyróżnionych sportowców za motywację i ukierunkowywanie młodego pokolenia. Osobne podziękowania kierujemy do organizacji sportowych działającym na terenie Gminy Przeciszów.

Piątkowe popołudnie z pewnością zapadnie w pamięci u nagrodzonych, a jednocześnie będzie motywacją dla kolejnych osób uprawiających wszelakie dyscypliny sportowe. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Sponsor strategiczny: Bank Spółdzielczy w Zatorze.

Dziękujemy za wsparcie: Art Grawer z Oświęcimia, Stowarzyszenie Dolina Karpia w Zatorze.