GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W PRZECISZOWIE Z NOWĄ PRZESTRZENIĄ DLA WSPÓLNYCH SPOTKAŃ!

W dniu 12 kwietnia br. odbył się końcowy odbiór robót związany z modernizacją pomieszczeń Gminnej Biblioteki Publicznej w Przeciszowie na potrzeby organizacji spotkań dla lokalnej społeczności. Modernizacji została poddana klatka schodowa, na której wymieniono balustrady, a także wyłożono panelami ściennymi (imitacja betonu) całą ścianę, na której można podziwiać Panoramę Gminy. Ponadto pracom modernizacyjnym zostało poddane pomieszczenie KGW, świetlica, korytarz do biblioteki, a także hall główny. Wierzymy, że przestrzeń ta wpłynie pozytywnie na ilość organizowanych wydarzeń dla mieszkańców.

Wykonawcą była firma: Zakład Remontowo-Budowlany „MAR-BUD” Marian Kowalówka, ul. Ochodza 117, 32-051 Wielkie Drogi.