13. REGIONALNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH W PRZECISZOWIE – 22.01.2023

Rejonowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Bielsku – Białej, Koło Gospodyń Wiejskich w Przeciszowie oraz w Piotrowicach oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Przeciszów do udziału w 13. Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Kół Gospodyń Wiejskich, który odbędzie się w Domu Kultury w Przeciszowie w dniu 22 stycznia br. w godzinach 10.00 – 16.00. W przeglądzie weźmie udział aż 25 zespołów śpiewaczych z terenu Małopolski oraz Podbeskidzia. Przewidziany kiermasz rękodzieła! Serdecznie zapraszamy.

Patronat Honorowy: Iwona Gibas – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego

Patronat Honorowy: Tomasz Kosowski – Wójt Gminy Przeciszów