CZYTANIE W PRZEDSZKOLU

Na zaproszenie dyrekcji oraz dzieci pani Edyta, nasza bibliotekarka, 9 grudnia 2022 roku odwiedziła Przedszkole nr 1 w Przeciszowie. Dzieci przygotowały uroczyste powitanie podczas, którego śpiewały piękne piosenki za co zostały nagrodzone brawami. Następnie z uwagą słuchały fragmentów świątecznych opowiadań, które czytała im pani bibliotekarka i czynnie brały w rozmowie na temat czytanych bajek. Ponadto dzieci dowiedziały się o akcji czytelniczej „Mała Książka Wielki Człowiek”, która skierowana jest właśnie do przedszkolaków. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało kolorową zakładkę do książek a dzieci zapewniły, że odwiedzą bibliotekę! I dotrzymały słowa albowiem już popołudniu zjawił się razem z mamą pierwszy przedszkolak.