PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ

W czwartek, 6 października, naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z grup Smerfy i Nutki z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Przeciszowie. Dzieci pod opieką swoich wychowawczyń, przy pięknej pogodzie, wybrały się na spacer do biblioteki. Panie bibliotekarki opowiedziały dzieciom jak funkcjonuje biblioteka, jakie książki się w niej znajdują, a także odpowiadały na bardzo ciekawe pytania dzieci. Jak się okazało wśród miłych gości mieliśmy solenizantkę, która w tym dniu obchodziła urodziny. Zostały więc złożone życzenia i wspólne odśpiewanie „Sto lat”! I jakże pięknie się złożyło, gdyż panie bibliotekarki miały przygotowaną bajkę, z tomu „Bajki mądrej Sowy”, pt. „Prezent”. Oczywiście później odbyła się dyskusja na temat otrzymywania i dawania prezentów. Czas szybko płynął i dzieciaki musiały wracać do przedszkola, ale na zakończenie wizyty wszyscy otrzymali pamiątkowe zakładki do książek.
Bardzo dziękujemy za uroczą Panią Jesień wykonaną przez dzieci oraz cudowny kwiatuszek. Pięknie ozdobiły naszą bibliotekę!
Nie możemy się doczekać następnej wizyty!