SZACHIŚCI Z PRZECISZOWSKIEGO „SZEWCZYKA” NA PODIUM W OŚWIĘCIMIU!

W dniu 4.06.2022 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Oświęcimiu odbył się Powiatowy Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka o 4. kategorię szachową. Blisko trzydziestu młodych szachistów wzięło udział w walce o najwyższe trofea. Nie zabrakło dzieci i młodzieży z sekcji szachowej „Szewczyk”, która na co dzień trenuje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie. Wiele emocji towarzyszyło w tym dniu uczestnikom turnieju, a wysokie przygotowanie zawodników pokazało, iż warto walczyć do końca ostatniej rundy. Poniżej prezentujemy wyniki w poszczególnych grupach wiekowych, a zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom życzymy kolejnych sukcesów w tej cudowniej, królewskiej grze.

KLASYFIKACJA DO LAT 10:

1. miejsce – Szymon Praciak – MDK Oświęcim
  2. miejsce – Nikodem Wójcik – GBP Przeciszów
  3. miejsce – Filip Czuj – MDK Oświęcim

KLASYFIKACJA DO LAT 13:

1. miejsce – Szymon Kłusek – GBP Przeciszów
  2. miejsce – Jakub Kantyka – MDK Oświęcim
  3. miejsce – Adam Mendyk – GBP Przeciszów

KLASYFIKACJA DO LAT 16:

1. miejsce – Kacper Kantyka – MDK Oświęcim
  2. miejsce – Przemysław Rakoczy – GBP Przeciszów
  3. miejsce – Grzegorz Stanek – SP nr 2 w Oświęcimiu