WIELKI BAL NA ZAKOŃCZENIE FERII!

Ferie w naszej bibliotece zakończyły się świetną zabawą karnawałową, która wzbudziła u najmłodszych wiele radości i uśmiechu. Rodzice zadbali o piękne stroje i przebrania, które umożliwiły wcielenie się dzieciom w wiele bajkowych postaci. Do zabawy zaprosiliśmy panią Iwonę Bernaś, która zadbała o taneczną stronę naszego balu. Aby było nam weselej bawiliśmy się razem z dziećmi ze Świetlicy GOPS. Po zakończonej zabawie dzieci udały się na słodki poczęstunek, po którym panie z biblioteki wręczyły uczestnikom ferii podziękowania za wspólnie spędzony czas, a także otrzymały prace, które robiły na zajęciach ceramicznych i plastycznych. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciakom za wspólnie spędzony czas i udział w naszych zajęciach.

„Dziadek! To był najpiękniejszy czas w moim życiu!” – to słowa jednej z najmłodszych uczestniczek ferii. I nam to wystarczy. Dziękujemy!