RYTMEM I KOLOREM CZYLI FERIE Z BIBLIOTEKĄ

Super ferie, super zabawa. Zajęcia muzyczne oraz plastyczne odbyły się 27 stycznia w naszej bibliotece.
Na zajęciach plastycznych dzieci tworzyły piekne dzieła, malując na szkle, a dokadnie ozdabiały butelki metodą witrażową. Wszyscy wykazali się dużą wyobraźnią oraz kreatywnością gdy pieczołowicie pokrywały butelki fantazyjnymi wzorami. Każda praca była ciekawa i wyjątkowa i wszystkie zasługują na pochwałe i duże brawa.
Na zajęciach muzycznych, które również sprawiły uczestnikom dużo radości i dobrej zabawy, dzieci zapoznały się z instrumentami rytmicznymi i wspólnie pieknie wystukiwały na nich rytm. Dużą niespodzianką dla dzieci była możliwośc zagrania na skrzypcach, z pomocą instruktora, każdy mógł złapać smyczek w dłoń i wygrać parę taktów. Wcześniej instrument szczegółowo został im przedstawiony i omówiony. Na zakończenie, dzieci w takt melodii mogły pokazać swoje umiejętności taneczne.