NABÓR Wolontariuszy WOŚP przedłużony do 29 grudnia – WOLNE MIEJSCA!

Rusza nabór wolontariuszy 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Zapraszamy młodszych i starszych z Przeciszowa, Piotrowic i Lasu. Wolne miejsca jeszcze na was czekają.

Sztab, działa przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie.

Zgłoszenia wolontariuszy, z terenu gminy Przeciszów, którzy w finałową niedzielę będą kwestować na terenie gminy, przyjmowane są według kolejności zgłoszeń.

Aby zostać wolontariuszem WOŚP należy:

1. dokładnie wypełnić ankietę zamieszczoną poniżej i przesłać jej skan na adres biblioteka@gbprzeciszow.pl
  2. zapoznać się z regulaminem wolontariusza,
  3. przesłać aktualne zdjęcie w rozdzielczości nie mniejszej niż 800×800 pikseli w formacie .jpg (widoczna cała twarz – inne zostaną odrzucone) To wszystko należy przesłać do Gminnej Biblioteki Publicznej w Przeciszowie w terminie do 21 grudnia 2021 roku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu 33/8413270

Pamiętaj!

Wolontariusze, którzy nie ukończyli 16-go roku życia, kwestują pod warunkiem, że towarzyszy im osoba pełnoletnia, której dane zostały umieszczone na ankiecie wolontariusza oraz z zachowaniem reżimu sanitarnego.