Święty Mikołaj w Bibliotece

Dźwięk dzwonków u sań i czerwony nos Rudolfa obwieścił przybycie Mikołaja, który zawitał w progi Gminnej Biblioteki Publicznej. Elf i Śnieżynka w przedstawieniu o zagubionym liście wprowadzili nas w zimowy klimat i wesołą zabawą przygotowały dzieci na powitanie tego najważniejszego gościa wieczoru. Gdy wreszcie wkroczył na scenę, dzieci z zainteresowaniem i czasem z lekką nieśmiałością ruszyły do zabawy w kółeczku, przy melodii świątecznych piosenek. Puntem kulminacyjnym oczywiście były paczki z prezentami. Każde dziecko podchodziło i po krótkiej pogawędce z Mikołajem odbierało swój podarek, był też oczywiście czas na zdjęcia, indywidualne i grupowe. Zadowolone dzieci z uśmiechem na twarzach już na miejscu otwierały swoje paczki, nie mogąc doczekać się niespodzianki. Mamy nadzieję, że za rok również się spotkamy. Do zobaczenia Święty Mikołaju.