MOCNE BRZMIENIE PALE MANNEQUIN w Domu Kultury w Przeciszowie – 28.08.2021 roku

Punktualnie o godzinie 19.00 w Domu Kultury w Przeciszowie rozpoczął się koncert warszawskiej grupy Pale Mannequin. Ten obiecujący zespół zyskał już wielkie grono fanów, a koncert w Przeciszowie potwierdził kunszt artystów, którzy wręcz czarowali widzów ze sceny. Różnorodność brzemienia – od mocnego rocka poprzez melancholijne dźwięki przykuwały uwagę, uzupełniały się, tworząc jedną, wspaniałą całość. Po dobrze przyjętym debiucie („Patterns in Parallel”, 2019), w 2021 grupa wydaje swój drugi album zatytułowany „Colours of Continuity”, skupiając się na szybszych kompozycjach i mocniejszych brzmieniach. I tego mogliśmy doświadczyć podczas sobotniego wieczoru:) Po koncercie artyści z wielką przyjemnością spotkali się ze swoimi fanami, podpisując płyty i dzieląc się swoją pasją. Czekamy na kolejny krążek warszawskiej grupy i liczymy na ponowne spotkanie w Domu Kultury w Przeciszowie.

Patronat Honorowy: Tomasz Kosowski – Wójt Gminy Przeciszów

Patronat Honorowy: Iwona Gibas – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego

Patronat Honorowy: Paweł Kobielusz – Wicestarosta Oświęcimski

Sponsorzy: Kruszywo S.A., Willa „Boconek”,