ZAKOŃCZENIE LATA W GMINIE PRZECISZÓW – 29.08.2021

Moc atrakcji czeka na dzieci i młodzież z Gminy Przeciszów, które przyjdą na „Zakończenie lata” w dniu 29.08.2021 roku w godzinach od 14.00 do 18.00. Wydarzenie organizowane jest przy Domu Kultury w Przeciszowie. Wielki – 14 metrowy dmuchaniec, pokaz sprzętu bojowego OSP w Przeciszowie, malowanie na szkle, warsztaty ceramiczne, animacje i zabawy dla najmłodszych, zwierzaki z balonów, duże bańki mydlane, warsztaty w robieniu masła, stoisko z pysznymi lodami!!! A na zakończenie – dwa spektakle teatru lalek „Bajka” na sali widowiskowej!!! Serdecznie zapraszamy w ostatnią niedzielę sierpnia. Startujemy od 14.00!!!

Na „Pożegnanie lata” zaprasza Wójt Gminy Przeciszów – Tomasz Kosowski.

Partnerem przedsięwzięcia są:

Partner strategiczny – Bank Spółdzielczy w Zatorze, Kebab „Garus”, Lolly Polly, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Przeciszowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Przeciszowie.