V Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz

W marcu tego roku, obchodzimy już V Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz, zapoczątkowane przez wydawnictwo Akapit Press. Ze względu na obostrzenia akcja została przeprowadzona online. I nasza biblioteka postanowiła włączyć się w to wydarzenie. Przez cały tydzień, rozpoczynając od 22 marca, na naszym fb oraz stronie internetowej, będą pojawiały się filmiki, gdzie pracownicy biblioteki oraz kierownik czytają fragmenty wybranych tomów z całej serii autorstwa Małgorzaty Musierowicz.

Jako, że fabuła książek rozpoczyna się w latach 70 i trwa do czasów współczesnych to dekoracją i strojem chcemy naszych czytelników zabrać w podróż w przeszłość i tym samym zachęcić do zapoznania się z przygodami Rodziny Borejków. Zapraszamy do oglądania i do naszych bibliotek po książki.

V Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady