Dzień Kobiet w naszej bibliotece!

W dniu Święta Kobiet nasza biblioteka zaprosiła mieszkańców, a głównie Panie, na kameralny koncert „Bo przecież…” w wykonaniu zespołu działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Oświęcimiu. Janusz Majcherek, Zuzanna Bratek, Kamila Sibik oraz Anna Walancik w klimatycznej atmosferze wykonali piosenki zespołu „Pod Budą”. W trakcie koncertu artystka Zofia Trzepióra – Noga zaprezentowała zarówno swoje obrazy jaki i poezję, które spotkały się z bardzo ciepłym i pozytywnym przyjęciem. Wszystkie prace autorki można zobaczyć w galerii „Na skrzydłach” naszego Domu Kultury. Ponadto Wójt Gminy Przeciszów Tomasz Kosowski, Przewodniczący Rady Gminy Marek Trzaska oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych Władysław Kozub wręczyli wszystkim obecnym paniom kwiaty.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia, które ze względu na sytuację odbyło się w pełnym reżimie sanitarnym i z zachowaniem szczególnej ostrożności.

Partnerem wydarzenia był Bank Spółdzielczy w Zatorze

Filmowa relacja z wydarzenia