Podsumowanie 8. Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych pn. Anieli w niebie śpiewają” pod Patronatem Wójta Gminy Przeciszów

Podsumowanie 8. Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych pn. Anieli w niebie śpiewają”  pod Patronatem Wójta Gminy Przeciszów

Miło nam poinformować, iż zakończył się 8. Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych pn. „Anieli w niebie śpiewają” pod Patronatem Wójta Gminy Przeciszów. Z uwagi na zaistniałą sytuację pandemiczną, konkurs odbył się w formie online. Organizatorzy przygotowali dla Państwa film, do oglądnięcia którego bardzo serdecznie zapraszamy.

Łącznie zaprezentowano 25 pięknych szopek w czterech kategoriach: przedszkole, klasy 1-3, klasy 4-6 oraz klasy 7-8.

Wśród zwycięzców znaleźli się:

Wyróżnienia: Radosław Zając, Sara Piegza

Szkoły podstawowe kl. 1-3

I miejsce – Hania Piegza

II miejsce – Antonina Bulek

III miejsce – Wiktor Siwek, Tomasz Siwek

Szkoły podstawowe kl. 4-6

I miejsce – Magdalena Boba

II miejsce – Karol Blacha

III miejsce – Mikołaj Luranc, Bartosz Matla

Szkoły podstawowe kl. 7-8

I miejsce – Magdalena Zygmunt

II miejsce – Justyna Garwacka

III miejsce – Katarzyna Hałat, Julia Franica

Odbiór nagród dla zwycięzców, jak również dla uczestników konkursu odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie w godzinach jej otwarcia. Bardzo prosimy opiekunów dzieci o kontakt telefoniczny z placówką w celu ustalenia dogodnego terminu odbioru nagród.

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za udział, za pomysłowe prace i zapraszamy do udziału za rok.

Partnerem głównym przedsięwzięcia jest MAŁOPOLSKA.

Dziękujemy naszym sponsorom: Bank Spółdzielczy w Zatorze, Art Grawer, ProfilPlast, Lucyna Szklarska, WP Insel, Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej.

Wsparcie medialne: Kulturalny Powiat, Fakty Oświęcim