Bitwa Warszawska. Stulecie zwycięstwa. Wystawa w galerii „Na skrzydłach” – 6.07-28.08.2020

Gminna Biblioteka Publiczna pragnie zachęcić Państwa do zapoznania się z wystawą poświęconą Bitwie Warszawskiej. Już od 6 lipca br. można oglądać prace, które mieszczą się na parterze Domu Kultury w Przeciszowie w galerii „Na Skrzydłach”. Organizatorem wystawy są: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, „Niepodległa” oraz Muzeum Wojska Polskiego.

Przypominamy, iż w trosce o bezpieczeństwo naszych czytelników oraz pracowników, w przestrzeni Galerii „Na skrzydłach” może przebywać jednoczenie nie więcej niż 6 osób. Uprzejmie prosimy o przestrzeganie procedur, zachowywanie odpowiedniego odstępu między sobą, noszenia maseczek ochronnych oraz dezynfekowania dłoni na terenie Domu Kultury w Przeciszowie.