„Dolina Karpia w obiektywie” rozstrzygnięcie konkursu

20 lipca 2021 roku został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Dolina Karpia w obiektywie”. Organizatorem tego konkursu była Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie. Celem konkursu było uwrażliwienie na piękno przyrody, zabytków oraz okolic poprzez celne i oryginalne uchwycenie ciekawych tematów, promocja obszaru Doliny Karpia, rozwijanie osobistych zainteresowań, wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych.

Prace konkursowe były na bardzo wysokim poziomie i Jury w składzie Anna Przytuła, Aleksandra Bulek i Anastazja Fietisowa po wielu dyskusjach wyłoniło laureatów tegorocznej edycji konkursu.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz otwarcie wystawy odbędzie się 29 lipca 2021 roku o godz. 17.30 w hallu górnym Domu Kultury w Przeciszowie.