„Dolina Karpia w obiektywie” – kolejna wystawa w Galerii „Na skrzydłach”.

26 lipca 2021 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Dolina Karpia w obiektywie”. Organizatorem tego cyklicznego wydarzenia była Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie. Celem konkursu było uwrażliwienie na piękno przyrody, zabytków oraz okolic poprzez celne i oryginalne uchwycenie ciekawych tematów, promocja obszaru Doliny Karpia, rozwijanie osobistych zainteresowań, wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych.

Prace konkursowe były na bardzo wysokim poziomie i Jury w składzie Anna Przytuła, Aleksandra Bulek i Anastazja Fietisowa po wielu dyskusjach wyłoniło laureatów tegorocznej edycji konkursu.

Wystawa potrwa do końca sierpnia br. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Przeciszów!