MIĘDZYNARODOWY PLENER MALARSKI „GMINA PRZECISZÓW PĘDZLEM MALOWANA” 2-12.07.2021

Projekt realizowany w ramach operacji „Gmina Przeciszów pędzlem malowana”.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”

Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie podpisała umowę z Województwem Małopolskim o dofinansowanie operacji „Gmina Przeciszów pędzlem malowana”, która ma na celu wzmacnianie promocji dziedzictwa regionalnego oraz ofert przemysłów czasu wolnego. Projekt przewiduje dwa wydarzenia:

• Plener malarski wraz z warsztatami, którego uczestnikami będą malarze oraz dzieci i młodzież z terenu Gminy Przeciszów oraz Gminy Polanka Wielka,
  • Wystawa poplenerowa oraz wystawa prac dzieci i młodzieży, która odbędzie się po zakończeniu warsztatów oraz pleneru malarskiego.